Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tajemné síly přírody

27. 10. 2010

 

 

Tajemné-síly-přírody.jpg

ŠTÍR - SCORPIO

 

(24.10. - 22.11.)

Vládce: Mars a Pluto

Ty vaše šéfy vám nezávidím, hlavně nebezpečného Pluta. Ještě se o něm všechno neví, byl objevený později a svá podivná tajemství nevydá jen tak. Chtěla bych se dožít doby, až mu astrologie přijde na kloub. Když s někým mluvím o znamení Štíra, vybaví se mi dr. Faust a vedle něj Mefisto. Taky postava, co má jednu stranu z přísného anděla a druhou z démona. Štír se vztahuje na pohlavní orgány, prostatu, žlučník, konečník. Vaše tělo potřebuje potravu obsahující sulfát kalcia. Máte rozvinout odpouštění. Vyhýbejte se pomstychtivosti, tajnůstkářství, žárlivosti a výstřelkům...

(tak začíná kapitola věnovaná znamení, v němž se narodili mj. Paganinni, Picasso, Karel Hašler i K. H. Borovský... dozvíte se také, kdo je ideálním partnerem pro Štíra, labužnický recept atd.)

 

RYBY

(21. únor - 20. březen)

... Vaše zdravotní problémy vyplývají nejvíc z přílišných emocí. Vypadáte pokojně a klidně a uvnitř se přitom třesete úzkostí nebo zlými předtuchami. A váš endokrinní systém dostává zabrat. A vy jste náchylní k chorobám, které tyto žlázy mají na svědomí. Taková snížená nebo zvýšenná činnost štítné žlázy není nic příjemného. V prvním případě se tloustne, v druhém hubne a nejen to. Je tu neustálé podráždění a nervozita, která obtěžuje vaše okolí. Maminky, jak uvidíte u svého miláčka sklon k příčně plochým nohám, hned udělejte opatření. Móda nizoučkých podpatků není Rybám příznivá. Pozor tedy na zlomeniny kosti patní a na všelijaké vykloubeniny. Kuří oka nejsou nic strašného, ale otravují. Choďte často k pedikérovi. A když se vám bude chtít nejvíc sedět v pohodlném křesle, nebo když rozložíte po obědě své pohodlné tělo nebo tílko na pohovku, vyskočte a zacvičte si nebo venku zaběhejte. Jinak je to pro vás tragédie. Jistě znáte ten pocit narůstání nežádoucích polštářků, ke kterým mají Ryby velký sklon. Rozkládají se hlavně zepředu nad pasem, zato zezadu se to baroko spokojeně ukládá pod pasem. A co takový podbradek, to je také roztomilá věc... Může vás zachránit nejen pohyb, ale i způsob stravování.