Jdi na obsah Jdi na menu
 


Knihy

Příspěvky

Tajemné síly přírody

27. 10. 2010

Tajemné-síly-přírody.jpgVydalo Nakladatelství Andrej Šťastný v r. 2010... Ukázka uvnitř příspěvku.

 

Tajnosti herecké

2. 4. 2010

Je to má herecká zpověď o tom, co se děje v herci během večera, den před přeTajnosti-herecke---obalka.jpgdstavením, hodinu před ním i minutu... Co prožívá herec při přípravě, jak se na večer chystá, jak do sebe denně láduje spousty textu, jak přitom vypadá jeho mozek, myšlenky, co pociťuje při samotném vystoupení, při klanění, po skončení představení, při cestě domů a doma...

Ukázky z knihy hledejte uvnitř příspěvku...

 

Hadrová Ančka

5. 12. 2008

ObrazekPohádky pro malé holčičky,  dojemné příběhy panenky a jejích kamarádů z dětského pokoje, vyprávím na motivy Johnny Gruelové. Při psaní jsem vzpomínala na své dětství prožité v harmonickém prostředí venkova... Kouzelné barevné ilustrace vytvořila Petra Goldflamová Štětinová (obrázky doprovodila také pohádkové knížky svého manžela Arnošta Goldflama - Tatínek není k zahození a Tatínek 002).

A komu se podaří Hadrovou Ančku dočíst až do konce, může si podle návodu ušít vlastní panenku... (pokračování uvnitř příspěvku)

 

O zvířatech a lidech a malých zázracích

1. 9. 2003

ObrazekAutorka oplývá pozoruhodnými znalostmi týkajícími se mnoha oborů a hlavně neobyčejně hlubokým vztahem k přírodě i k lidem, píše své všední příběhy způsobem, který jí umožňuje právě velká osobní životní zkušenost. Každé její větě čtenář uvěří, protože je opravdu prožitá, hluboce procítěná a nejednou i protrpěná.